Психологічна служба
Практичний психолог: Боднар Наталія Дмитрівна
Соціальний педагог: Шкільнюк Руслана Володимирівна
Кабінет практичного психолога
Кабінет соціального педагога
Робочий кабінет практичного психолога призначений для проведення індивідуальної психодіагностичної, корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи; індивідуальної консультаційної роботи з учнями (дітьми), педагогічними працівниками, батьками, а також для підготовки до занять, тренінгів, виступів; обробки результатів психологічних обстежень та оформлення висновків і рекомендацій.
Електронна адреса практичного психолога: natalya_bodnar@ukr.net
Електронна адреса соціального педагога: shkilniuk@school13.net
Робота в кабінеті здійснюється відповідно до Положення про психологічну службу системи освіти України у тісному взаємозв'язку з іншими навчальними кабінетами, з використанням технічних засобів, методичного, довідкового та роздаткового матеріалу.
Матеріально-технічне оснащення:
Робочий кабінет соціального педагога укомплектований меблями, оргтехнікою: комп'ютером, принтером, ліцензованим програмним забезпеченням, сканером, ксероксом; канцелярськими приладдями; матеріалами для творчих занять.
Документація кабінету:
Нормативно-правова
Навчально-методична
Довідково-інформаційна
Обліково-статистична
Для службового використання
Що робить практичний психолог в ліцеї?
Головним завданням діяльності психолога у школі є забезпечення нормального процесу
психічного становлення дитини, тому психологічна робота організована насамперед
відповідно до інтересів самого учня.
Основні напрями діяльності практичного психолога в ліцеї:
1. Діагностичний; ( Діагностика проводиться згідно плану роботи, для супроводу основних моментів розвитку учнів, за попередніми запитами вчителів або
батьків, а також з ініціативи психолога з профілактичною метою.)
2. Корекційно-відновлювальна робота; (Цей напрямок роботи проводиться в індивідуальній корекції дітей з особливими освітніми потребами , а також індивідуальна психокорекція учнів з девіантною поведінкою.)
3. Консультативний напрям;( Консультування батьків і вчителів - це робота за конкретним запитом. Психолог знайомить батьків або вчителів з результатами діагностики, дає певний прогноз, попереджає про те, які труднощі можуть у майбутньому виникнути у школяра в навчанні та спілкуванні; при цьому спільно
виробляються рекомендації з вирішення проблем, які актуальні.)
4. Психологічна просвіта; (Батьки- просвіта — інформування щодо вікових особливостей дітей, труднощі пов’язані з вихованням і т.п. Вчителі - семінари для класних керівників та виступи на педагогічних нарадах. Учні - заняття-години психолога згідно тематики.)
5. Організаційно-методична робота. (Протягом року психолог приймає участь у роботі методичного об’єднання психологів громади.)